Detail info
Close

Majaland – Dárkový voucher na roční kartu

Majaland – Dárkový voucher na roční kartu

Místo: POP Airport
Adresa: Ke Kopanině 421, Tuchoměřice

Vstupenky

Majaland – Dárkový voucher na roční kartu
POP Airport

Tuchoměřice

Informace o akci

Online dárkový voucher do Majalandu

Dárkový voucher umožňuje pořízení roční karty do Majalandu zdarma pro 1 osobu. Voucher na roční kartu lze uplatnit pouze osobně na pokladně Majaland Praha. Pokud není hodnota voucheru při nákupu plně vyčerpána zbývající část jeho hodnoty propadá.

Majaland

Zveme vás do největšího krytého zábavního parku v Čechách s novými venkovními atrakcemi. Vezměte děti na výlet do pohádkového světa včelky Máji, Vilíka a Vikinga Vika. V unikátním zábavním parku si užijete dvanáct tematických atrakcí pro malé i velké. Báječné občerstvení si vychutnáte v restauraci uvnitř obřího stromu a z obchůdku se spoustou hraček si domů odnesete oblíbené postavičky na památku. V Majalandu si budete připadat jako v pohádce!

Majaland Praha je součástí outletového a zábavního centra POP Airport, které najdete v blízkosti Letiště Václava Havla Praha.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top